Zdalne kursy języka niemieckiego

Możesz już wkrótce zacząć zdalny kurs języka niemieckiego za jedyne 5,00 € za godzinę! Jeśli chcesz uczyć się z innymi w grupie online od czterech do ośmiu osób, to ta propozycja jest dla Ciebie! Poniżej przedstawiam 10 godzinne, prowadzone przeze mnie zajęcia online z wykorzystaniem platformy zoom.
 
Wybierasz odpowiadający Ci poziom i zapisujesz się na kurs, pisząc na adres https://www.xn--niemieckizmonik-i0b.pl/kontakt/ który będzie się odbywał w godzinach przedpołudniowych, południowych, popołudniowych lub wieczornych, od poniedziałku do piątku, dwa razy w tygodniu.
 
Oto godziny lekcji do wyboru: 10.00 – 11.00, 11.15 – 12.15, 12.30 – 13.30, 17.00 – 18.00, 18.15 – 19.15, 19.30 – 20.30. Każda lekcja trwa 60 minut, a cały kurs obejmuje 10 lekcji, dwa razy w tygodniu.
Do wyboru są następujące poziomy: A1.1, A1.2, A.2.1, A2.2, B1.1, B1.2, B2.1, B2.2. Poziomy oznaczone literą „A“, a jest ich cztery, dotyczą stopnia podstawowego, od zera do solidnego poziomu dla początkujących. Stopnie z literą „B“. również cztery, dotyczą poziomu średniozaawansowanego.
 
Jeżeli zgłoszą się minimum cztery osoby na dany poziom i wszystkim tym osobom pasuje wybrana godzina i dni kursu, można zacząć go w cenie 50,00 € od osoby, za cały kurs, czyli 10 x 60 minut. Jedna lekcja kosztowałaby Cię jedyne 5,00 € za godzinę! Wpłacasz kwotę 50,00 € i po wpłynięciu należności możesz zacząć uczestniczyć w zajęciach. Terminy spotkań – dwa razy w tygodnu, godziny rozpoczęcia do wyboru, jak wyżej: 10.00, 11.15, 12.30, 17.00, 18.15, 19,30 będą ustalone wspólnie drogą mailową. Wtedy również kupujesz we własnym zakresie wskazany przeze mnie podręcznik i książkę z ćwiczeniami. Koszt za dwie książki to ok. 20,00 €, można je dostać np. na allegro.
 
Zajęcia odbywają się na platformie „zoom“. Jedyne, co musisz mieć, to laptop/komputer z integrowaną kamerą lub podłączoną web – kamerą. Specjalnych słuchawek lub głośników nie trzeba nabywać, choć wiadomo, że jak się je ma, to dźwięk jest lepszy. No i w miarę sprawne i szybkie połączenie internetowe. Może się zdarzyć, że musisz zaistalować u siebie „zoom“ i się zarejestrować, ale trwa to parę sekund i nie wymaga od Ciebie żadnych specjalnych umiejętności lub przekazywania Twoich danych.
 
Jedyne, co jest konieczne, to Twoje zgłoszenie chęci udziału w kursie. Możesz to zrobić pisząc na adres https://www.xn--niemieckizmonik-i0b.pl/kontakt/, że jesteś zainteresowany/zainteresowana. Proszę o wpisanie w temacie poziomu, który wybierasz, a w mailu godziny oraz dni, które preferujesz. Proszę o niezgłaszanie się poprzez facebook, ani w komentarzach, ani poprzez messengera. Mogę przeoczyć Twój komentarz, a wiadomość prywatna może wpaść do folderu „inne“ lub przepaść.
 
Kiedy już wszystko ustalimy, otrzymujesz szczegółową umowę, gdzie widnieje m.in. rachunek bankowy, na który możesz wpłacić należność za kurs w wysokości 50,00 € za 10 lekcji 60 minutowych. Możliwe jest oczywiście wystawienie faktury. Przed każdą lekcją, parę minut przed rozpoczęciem, otrzymujesz drogą mailową zaproszenie do wirtulnego pokoju i o danej godzinie klikasz w link, żeby zacząć brać udział w lekcji. Nie zapomnij o jedorazowym sprawdzeniu przed pierwszym spotkaniem, czy musisz się zarejestrować w zoomie, czy nie. Branie udziału w zajęciach z wyłączoną kamerą lub mikrofonem nie będzie mogło być akceptowane. Lekcje nie są nagrywane, a jeśli ktoś będzie miał problemy z rozgoszczeniem się na platformie i nigdy nie brał udziału w lekcjach zdalnych, to chętnie pomogę, to nie jest nic skomplikowanego.
 
Na koniec jedno zdanie o mnie: jestem germanistką z ponad 25letnim stażem nauczycielskim. Uczyłam niemieckiego w szkołach językowych w Berlinie.
 
Jeśli masz jakieś pytania co do kursów, to pisz śmiało. Serdecznie pozdrawiam!
%d bloggers like this: